Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
  1. Ana Sayfa
  2. Ayrıcalıklar
Otopark
10.000 M2 KAPALI VE GİRİŞTE AÇIK OTOPARK

Kolayca ulaşılan ve araçların rahatça park edilebildiği bir ofisiniz olacak. Çünkü merkezde olmanın avantajlarına bir de Kapalı Otopark ayrıcalığını ekledik. Kapalı otopark ayrıcalığının keyfini sürün.

Toplantı Salonları
TAM DONANIMLI KONFERANS VE TOPLANTI SALONLARI

Son teknolojiyle donanmış farklı büyüklükteki salonlarıyla, en verimli toplantılara ev sahipliği yapacak. 10 kişilik salondan 120-150 kişilik konferans salonuna kadar farklı ölçülerde, her amaca uygun  toplantı imkanı sunacak. En küçük ofis sahibine dahi, iş yerini 1454 m2’lik dev bir alana çevirme olanağı verecek. Ayrıca VIP Salonlarıyla üst düzey toplantıların, seçkin bir ortamda yapılmasını sağlayacak.

Havalandırma Sistemi
VRF VE ŞARTLANDIRILMIŞ HAVALANDIRMA SİSTEMİ AYRICALIĞIYLA

Konfor ve kalite adına hiçbir ayrıntıdan kaçınılmayan projemizde, yüksek yatırım bedeline rağmen VRF Isıtma-Sogutma ve İklimlendirme Sistemi, tek üniteden yaptığı besleme sayesinde büyük enerji tasarrufu sağlayacak. Çağın en gelişmiş teknolojisi olan VRF tek merkezden kontrol özelliğiyle en dengeli iklimlendirmeyi sağlayacak.

Şartlandırılmış havalandırma sistemi ile de ortama verdiği dinlendirilmiş oksijen sayesinde çalışanların performansına önemli katkıda bulunacak.

Meydan- Teras
2100 m2 Meydan-2700 m2 Teras

Çarşı katındaki en önemli ve benzersiz alanlardan biri ise 2100 m2 meydanımız ve 2700 m2 terasımız.Geniş gezinti alanları, iki farklı noktadan yaya girişi ve ofislere asansör ulaşımı avantajları ile projenin en hareketli ve sirkülasyonu en yüksek bölümü.