Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Capital Ticaret Merkezi’Ne “Özel Ödül”
Capital Ticaret Merkezi’ne “Özel Ödül”
22/05/2018

 DSC_0234_3

İnşaat sektöründe uzun yıllardır, birçok önemli projelere imza atan Arıcan Grup ve Güler Grup’un ödüllü projesi Capital Ticaret Merkezi, bölgesel ekonomi gazetesi  Mersin Times Gazetesi’nin kuruluşunun 7’inci yılına özel düzenlenen gecede “Özel Ödüle” layık görüldü.

Sultaşa Otel’de düzenlenen Mersin Times Gazetesi’nin kuruluş gecesine bölge iş dünyasının ve bürokrasinin önemli isimleri katıldı. Kentte birçok inşaat projesine başarılı bir şekilde imza atan, sektörün öncü kuruluşlarından olan Arıcan Grup ve Güler Grup’un ortaklaşa imza attıkları Mersin’de yeni nesil ofis anlayışının hayata geçtiği proje Capital Ticaret Merkezi; Mersin Times Gazetesi’nin jürisi tarafından “Özel Ödüle” layık görüldü. Capital İş Merkezi adına ödülü Arıcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcan ve Güler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Güler, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal’dan aldı.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal; “Bu gazetenin geleneğinde her yıl branşında öne çıkan 5 ismi ödüllendirmek var. Seçici kurul, ödül alacak isimleri, bu kente adını yazdıran, projeleriyle imza atan, alın teri ve emek dökenler arasından belirledi. Ödüle layık görülen Capital Ticaret Merkezi’nin önünden her geçişimde alkışlıyorum. Kentin merkezinde bir bayrak dalgalanıyor. Bu anlamda Arıcan Grup ve Güler Grup kutluyorum” dedi.

Mersin’de yükselen Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi ofisi projesi ödülünü alan Capital Ticaret Merkezi’nin daha temellerindeyken dünyada ses getirdiğini söyleyen Arıcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcan, “Mersin Times Gazetesi’ne bu değerli ödülden dolayı teşekkür ediyorum. Capital Ticaret Merkezi tamamlandığında kentin önemli yapılarından birisi olacak. Bu anlamlı eseri Mersin’e kazandırdığımız için gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et