Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Yaşam
Spor
TOPLANTIYA GEÇ KALMAYIN, BİLARDOYA DA VAKİT KALSIN!

“Bu kadar işin arasında dinlendirici bir şeyler olmalı.” diyenlere, oyun alanlarındaki masa tenisi ve bilardo gibi olanaklarıyla cevap verecek.

Alışveriş Mağazaları
AVM DEĞİL, CTM!

Mağazalarıyla tüm ihtiyaçları ayağınıza getirecek. 14’ü GMK Bulvarı, 5’i Akdeniz cepheli olan mağazaların 4’ü Yenişehir, 2’si de Toroslar cepheli. Ayrıca 6 adet mağaza da iç avluya bakmakta. İş saatleri ve sonrasında, yeme içmeden alışverişe kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, size nefes aldıracak, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak mekanlar, hemen alt katınızda yer alıyor.

Yeme İçme
KEYİFLİ MOLA ZAMANI!

Birbirinden farklı lezzetler sunan kafe ve restoranları ile çalışma yaşamınıza tat katacak. Keyifli bir mola vermek isteyenleri Coffee Break Alanında ağırlayacak.

Eğlence
HER ŞEY DAHİL İŞ KONSEPTİ!

İçinde olduğu kadar dışındaki olanaklarla da son derece hareketli ve dinamik bir sosyal yaşam sunuyor. Restoran, kafe, AVM ve rekreasyon alanları açısından zengin bir bölgede olmanın avantajını yaşatıyor.

Aktivite Alanları
BREAK ROOM’LARLA, ÇALIŞMAYA KEYİFLİ BİR MOLA!

2.700 m2’ye terasa açılan Break Room’lar, yoğun tempodan sıyrılmak isteyenleri rahat bir ortamda bir araya getirecek. Oturma alanlarıyla, Café Corner’ı ve oyun bölümleriyle iş stresini birkaç dakikada yok edecek.

Oyun alanları farklı aktivitelerle işin stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olacak.